ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն
