ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Error Message
id: Pesan Kesalahan

en: - None -
id: - Tiada -

en: Required
id: Wajib

en: Settings
id: Pengaturan

en: Description field
id: Bidang deskripsi

en: Help
id: Bantuan

en: 1 hour
id: 1 jam

en: External
id: Eksternal

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: Features
id: Fitur

en: Completed
id: Selesai

en: 1 week
id: 1 minggu

en: About
id: Tentang

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: API Credentials
id: Kredensial API
