ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Settings
is: Stillingar

en: Description field
is: Lýsingarsvæði

en: Help
is: Hjálp

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Email
is: Netfang

en: Email Address
is: Netfang

en: API Key
is: API Lykill

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: Completed
is: Lokið

en: 1 week
is: 1 vika

en: About
is: Um

en: Contact Information
is: Tengiliðaupplýsingar
