ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Support
ja: サポート

en: Error Message
ja: エラーメッセージ

en: - None -
ja: - なし -

en: Quote
ja: 料金

en: Required
ja: 必須

en: Settings
ja: 設定

en: Description field
ja: 説明フィールド

en: Help
ja: ヘルプ

en: Email
ja: メール

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: External
ja: 外部

en: Last Name
ja: 姓

en: Features
ja: フィーチャー

en: Completed
ja: 完了

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: 6 hours
ja: 6時間

en: 1 week
ja: 1週間

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: 24 hours
ja: 24時間

en: About
ja: アバウト

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: An unknown error occurred.
ja: 未知のエラーが発生しました。

en: Troubleshooting
ja: トラブルシューティング

en: Scheduled
ja: スケジュール済

en: In Progress
ja: 解答中

en: Field mappings
ja: フィールドマッピング

en: File Attachments
ja: ファイル添付
