ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: External
ka: გარე
