ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Help
kk: Көмек

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: 1 week
kk: @count апта
