ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Quote
kn: ಉಲ್ಲೇಖ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Troubleshooting
kn: ತೊಂದರೆಪರಿಹಾರ

en: Required Fields
kn: ಅಗತ್ಯ ಜಾಗಗಳು

en: In Progress
kn: ಪ್ರಗತಿಯಲ್ಲಿದೆ
