ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Email
ku: ئیمێل

en: About
ku: دەربارە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام
