ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Quote
lt: Kaina

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: Help
lt: Pagalba

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Email
lt: El. paštas

en: API Key
lt: API raktas

en: External
lt: Išorinis

en: Features
lt: Savybės

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Webform
lt: Web forma

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: About
lt: Apie

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: An unknown error occurred.
lt: Nežinoma klaida įvyko.

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas
