ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Quote
lv: Citāts

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Description field
lv: Apraksta lauks

en: Help
lv: Palīdzība

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: External
lv: Ārējais

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Webform
lv: Webforma

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: About
lv: Par

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Scheduled
lv: Grafiks

en: Configured
lv: Konfigurēts
