ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: 1 hour
mg: 1 ora
