ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Type
mk: Тип

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош
