ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Quote
mn: Иш татах

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Help
mn: Тусламж

en: Email
mn: Имэйл
