ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Error Message
mr: तृटीचा संदेश

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Required
mr: आवश्यक

en: Settings
mr: संरचना

en: Help
mr: मदत

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Email
mr: ईमेल
