ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: About
my: အကြောင်း

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်
