ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: - None -
nl: - Geen -

en: Quote
nl: Citaat

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: API Key
nl: API-sleutel

en: External
nl: Extern

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Completed
nl: Voltooid

en: Webform
nl: Formulier

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: 24 hours
nl: 24 uur

en: About
nl: Over

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: An unknown error occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Troubleshooting
nl: Problemen oplossen

en: Cache duration
nl: Cache-duur

en: Scheduled
nl: Gepland

en: In Progress
nl: In behandeling

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Invalid API key
nl: Ongeldige API sleutel

en: Field mappings
nl: Veld toewijzingen

en: Missing dependency
nl: Ontbrekende afhankelijkheid
