ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Required
oc: Requesit

en: Settings
oc: Paramètres

en: Help
oc: Ajuda

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: External
oc: Extèrne

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Email: @email
oc: Email : @email

en: About
oc: A prepaus

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Debug mode
oc: Mòde debug
