ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ
