ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
