ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ
