ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Support
pl: Wsparcie

en: Error Message
pl: Komunikat błędu

en: - None -
pl: - Brak -

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Description field
pl: Pole opisu

en: Help
pl: Pomoc

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: API Key
pl: Klucz API

en: External
pl: Zewnętrzne

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Completed
pl: Zakończone

en: Webform
pl: Formularz

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: 24 hours
pl: 24 godziny

en: About
pl: O stronie

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Troubleshooting
pl: Rozwiązywanie problemów

en: Scheduled
pl: Zaplanowany

en: Contact Information
pl: Informacje kontaktu

en: In Progress
pl: W trakcie

en: Configured
pl: Skonfigurowane

en: Field mappings
pl: Mapowanie pól
