ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Required
fa: اجباری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Description field
fa: میدان توضیحات

en: Help
fa: راهنما

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: External
fa: خارجی

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: About
fa: درباره

en: Error message
fa: پیغام خطا
