ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Support
ru: Поддержка

en: Error Message
ru: Сообщение об ошибке

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Quote
ru: Цитата

en: Required
ru: Обязательно

en: Settings
ru: Настройки

en: Description field
ru: Поле описания

en: Help
ru: Справка

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: API Key
ru: Ключ API

en: External
ru: Внешний

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Features
ru: Особенности

en: Completed
ru: Завершено

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Company Name
ru: Название компании

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Not configured
ru: Не настроено

en: 24 hours
ru: 24 часа

en: About
ru: Информация

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Troubleshooting
ru: Поиск неисправностей

en: Scheduled
ru: Запланировано

en: Contact Information
ru: Контактная информация

en: In Progress
ru: В процессе

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: Invalid API key
ru: Недопустимый API ключ

en: Field mappings
ru: Соотвествие полей
