ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Help
se: Veahkki

en: About
se: Birra

en: In Progress
se: Bargamin
