ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Description field
sk: Popis

en: Help
sk: Pomoc

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Completed
sk: Ukončená

en: Webform
sk: Webformulár

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: About
sk: Informácie o

en: Error message
sk: Chybová správa

en: An unknown error occurred.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Success message
sk: Správa o úspechu

en: Field mappings
sk: Mapovania polí
