ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Completed
sr: Завршено

en: Error message
sr: Порука о грешци
