ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Quote
sv: Citera

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Description field
sv: Beskrivningsfält

en: Help
sv: Hjälp

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Email
sv: E-post

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: API Key
sv: API-nyckel

en: External
sv: Extern

en: Features
sv: Funktioner

en: Completed
sv: Slutförd

en: Webform
sv: Webbformulär

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: About
sv: Om

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: An unknown error occurred.
sv: Ett okänt fel inträffade.

en: Troubleshooting
sv: Felsökning

en: Scheduled
sv: Schemalagd

en: In Progress
sv: Pågående

en: Field mappings
sv: Fältmappningar
