ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Support
ta: ஆதரவு

en: Error Message
ta: பிழை செய்தி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Quote
ta: மேற்கோள் காட்டு

en: Required
ta: தேவை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Description field
ta: விளக்கம் துறை

en: Help
ta: உதவி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: External
ta: வெளிப்புற

en: About
ta: பற்றி

en: Error message
ta: பிழை செய்தி
