ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Error Message
te: దోష సమాచారం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Description field
te: వివరణ ఖాళీ

en: Help
te: సహాయం

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: Features
te: విశేషాలు

en: 1 week
te: 1 వారం

en: About
te: గురించి

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం
