ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Required
th: จำเป็น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Email
th: อีเมล

en: External
th: ภายนอก

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Company Name
th: ชื่อบริษัท

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด
