ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Support
tr: Destek

en: Error Message
tr: Hata İletisi

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Quote
tr: Alıntı

en: Required
tr: Zorunlu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Description field
tr: Açıklama alanı

en: Help
tr: Yardım

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Email
tr: E-posta

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Job Description
tr: İş Tanımı

en: External
tr: Harici

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Features
tr: Özellikler

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: About
tr: Hakkında

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: In Progress
tr: Devam Etmekte

en: Field mappings
tr: Alan eşlemeleri
