ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Support
uk: Підтримка

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: - None -
uk: - Немає -

en: Quote
uk: Цитувати

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Settings
uk: Налаштування

en: Description field
uk: Поле опису

en: Help
uk: Довідка

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Job Description
uk: Опис завдання

en: External
uk: Зовнішнє

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Features
uk: Властивості

en: Completed
uk: Завершено

en: Webform
uk: Вебформа

en: Company Name
uk: Назва організації

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Billing Address
uk: Адреса платника

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: 24 hours
uk: 24 години

en: About
uk: Про модуль

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: An unknown error occurred.
uk: Виникла невідома помилка.

en: Troubleshooting
uk: Вирішення проблем

en: Connection failed
uk: З'єднання не вдалося

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Contact Information
uk: Контактна інформація

en: Required Fields
uk: Обов'язкові поля

en: In Progress
uk: Виконується

en: Configured
uk: Налаштовано

en: Success message
uk: Повідомлення про успіх

en: Test Connection
uk: Тестове з'єднання

en: Mobile Phone
uk: Мобільний телефон

en: Use global settings
uk: Використовувати загальні параметри

en: Field mappings
uk: Відповідності полів

en: Enable debug logging
uk: Увімкнути журнал зневадження
