ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Error Message
ur: غلطی کا پیغام

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Required
ur: درکار

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Description field
ur: تفصیل کی فیلڈ

en: Help
ur: مدد

en: Email
ur: ای میل
