ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Help
am: እርዳታ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Email
am: ኢሜይል

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
