ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Description field
bo: གསལ་བཤད་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: About
bo: གསལ་བཤད
