ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Help
bs: Pomoć

en: 1 week
bs: 1 sedmica
