ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Support
ca: Suport

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: - None -
ca: - Cap -

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Description field
ca: Camp descripció

en: Help
ca: Ajuda

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: External
ca: Extern

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Completed
ca: Completat

en: Email: @email
ca: Correu electrònic: @email

en: Webform
ca: Formulari web

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: About
ca: Detalls

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: An unknown error occurred.
ca: Hi hagut un error desconegut.

en: Troubleshooting
ca: Resolució de problemes

en: Scheduled
ca: Programat
