ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: - None -
cs: - Nic -

en: Quote
cs: Citace

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Description field
cs: Pole s popisem

en: Help
cs: Nápověda

en: Email
cs: E-mail

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: External
cs: Externí

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Completed
cs: Dokončené

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: About
cs: Popis

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: An unknown error occurred.
cs: Vyskytla se neznámá chyba.

en: Troubleshooting
cs: Řešení problémů

en: In Progress
cs: Probíhá
