ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: - None -
cy: - Dim -

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Description field
cy: Maes disgrifiad

en: Help
cy: Cymorth

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: Error message
cy: Neges wall
