ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Support
el: Υποστήριξη

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Quote
el: Παράθεση

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Description field
el: Πεδίο περιγραφής

en: Help
el: Βοήθεια

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: External
el: Εξωτερικό

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: About
el: Περί

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Troubleshooting
el: Επίλυση προβλημάτων
