ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Help
eo: Helpo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Features
eo: Ecoj
