ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Help
fil: Tulong
