ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Support
hi: समर्थन

en: Error Message
hi: त्रुटि संदेश

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Description field
hi: विवरण क्षेत्र

en: Help
hi: मदद

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: Email
hi: ईमेल

en: External
hi: बाहरी

en: 1 week
hi: १ सप्ताह

en: About
hi: के बारे में

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश
