ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Help
jv: Pitulungan

en: About
jv: Ngenani

en: Error message
jv: Pesen kesalahan
