ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: About
km: អំពី

en: Error message
km: សារ​កំហុស
