ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Support
ml: പിന്തുണ

en: Error Message
ml: പിശക് സന്ദേശം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Help
ml: സഹായം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
