ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: Email
ne: ईमेल

en: About
ne: बारेमा

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
