ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Help
nn: Hjelp

en: 24 hours
nn: 24 timar
