ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: Email
ps: بریښنالیک

en: About
ps: په اړه
