ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Support
ro: Suport

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Quote
ro: Citat

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: Description field
ro: Câmp descriere

en: Help
ro: Ajutor

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Email
ro: email

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: API Key
ro: Cheie API

en: External
ro: Extern

en: Features
ro: Caracteristici

en: Completed
ro: Finalizată

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: About
ro: Despre

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Field mappings
ro: Mapări câmp
